resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview

Preview

چکیده

با استفاده از مجموعه متنوع پس زمینه های ویدیویی (بخش 1) ما، روح تازه ای به ارائه های خود ببخشید. پس زمینه های تعاملی ویدیویی به خصوص برای بحث در مورد مفاهیمی که آسان نیست تصویرسازی کنیم، عالی هستند. بنابراین به جای کار سخت، به طور هوشمندانه برای ارتباط ایده های بزرگ خود به روشی جذاب کار کنید و مخاطبان خود را سرگرم و متمرکز نگه دارید.

stars icon
1 questions and answers
info icon

Clean energy refers to energy sources that do not emit harmful pollutants into the atmosphere when used. It includes renewable energy sources such as solar, wind, hydro, and geothermal energy. These sources are considered 'clean' because they produce little to no greenhouse gases, unlike traditional energy sources like coal and natural gas.

Clean energy is a key solution to the problem of climate change, as it allows us to power our lives without contributing to global warming. It also has the potential to create jobs and stimulate economic growth.

In recent years, advancements in technology have made clean energy more efficient and affordable, leading to an increase in its adoption worldwide.

stars icon Ask AI
info icon

برجسته های اسلاید

اسلاید با پس زمینه ویدیویی برای شروع عالی است. آن را در ارائه خود شامل کنید تا مخاطبان خود را شگفت زده کنید، توجه کامل آنها را در اولین ثانیه ها جلب و حالت مناسبی برای داستان خود ایجاد کنید.

resource image

اسلاید پشتیبانی شده با پس زمینه ویدیویی همچنین راه هوشمندانه ای برای سرگرم کردن ذینفعان در زمان استراحت است. پس زمینه های ویدیویی آرام بخش و مدیتیشن با تصاویر زیبا از طبیعت، به عنوان مثال، به همه کمک می کند تا "باتری های خود را شارژ کنند" و برای بقیه جلسه یا رویداد آماده شوند.

resource image

اسلاید پایانی پیام شما را به جلو می برد و آن را با ایده اصلی خود هماهنگ می کند. اسلایدهای متحرک برای فراخوانی به عمل یا افشای بزرگ در پایان ارائه ایده آل هستند. احتمالاً مخاطبان شما اطلاعات را بعداً به یاد می آورند اگر چیزی داشته باشند که به آن تکیه کنند.

resource image

بررسی اجمالی

بر اساس مجله Art in America، ارائه های اجرایی شکل فکر ما را می سازد.

"امروزه، دک های پیشنهادی پر از عکس های عاطفی از سهام و اعلانات بدون سریف شجاع - از جمله قول فستیوال Fyre برای 'پیمایش در سراسر جهان برای یافتن سرزمین های لمس نشده، و تبدیل آنها به تجربیات بی نظیر' - اغلب تنها چیزی است که بین تیمی از کارآفرینان جوان و بی تجربه و میلیون ها دلار سرمایه گذاری سرمایه گذاری است. اطلاعات امنیتی یک صفحه ای با نقاط خالی تنها وسیله (یا بهانه) برای معرفی فرمانده ارشد ایالات متحده است، " نویسندگان می نویسند.

stars icon Ask AI
info icon

و ادامه می دهند: "با شناخت فراگیری و امپراتوری دانش اسلاید دک، بسیاری از هنرمندان - از جمله David Byrne، Tan Lin، Daniel Eatock، Timothy Evans، Michael Riedel، Linda Dong، Simon Denny، و Tony Cokes - میانه روی کرده اند، سبک های خود را به نظرات مدیریت مدرن، کار اطلاعاتی، و فرهنگ رسانه ای تنظیم کرده اند." این به این معنی است که افزودن پس زمینه های ویدیویی به ارائه های شما به طور قابل توجهی تاثیرگذاری شما را در ادراک مخاطبان از پیام شما افزایش می دهد.

stars icon Ask AI
info icon
resource image

مزایا

دلایل زیادی برای استفاده از پس زمینه های ویدیویی در ارائه های شما وجود دارد، اما در اینجا چند مورد اصلی آنها را می بینید:

داستان سرایی

پس زمینه های ویدیویی به فراهم آوردن تجربه ای بیشتر فرو می ریزند برای تماشاگر.وقتی هم صدا و هم تصویر در کار هستند، افراد بهتر به محتوا متصل می‌شوند، که این امکان را به شما می‌دهد تا داستانی جذاب و یادگیری کننده بیشتری را بگویید.

تنظیم حال و هوا

با پس‌زمینه‌های متحرک، می‌توانید ارائه خود را دراماتیک و عمیق‌تر کنید. با این حال، مهم است که پس‌زمینه‌هایی را انتخاب کنید که متن و سایر عناصر را سرکوب نکنند.

جذب احساسات

براساس مطالعات، مشتریان به محتوای ویدیویی نسبت به چاپی، پاسخ مثبت‌تری می‌دهند. بنابراین، با استفاده از پس‌زمینه‌های ویدیویی، شما در برانگیختن احساسات خاص و افزایش قصد خرید، در صورت ارائه به مشتریان بالقوه، موفق‌تر خواهید بود.

resource image
resource image

کاربرد

Shutterstock، یک ارائه دهنده عکس‌های سهام، فیلم، سهام و ابزار ویرایش، قوانین ساده‌ای را برای یادگیری انتخاب پس‌زمینه‌های زیبا ارائه می‌دهد:

  • مجموعه متن + رنگ پس‌زمینه برای استفاده یا اجتناب
  • آن را ساده نگه دارید: هدف پشتیبانی از اطلاعات است، نه حواس‌پرتی
  • زیبا بهتر از نمایندگی است

ویدیو آموزشی زیر را تماشا کنید و با پس‌زمینه‌های ویدیویی حلقه‌ای، ارائه‌های برتری ایجاد کنید.