resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview

Preview

خلاصه

همه گیری ها نه تنها محل کار را تغییر می دهند بلکه روش شرکت ها در مراقبت از کارکنان خود را نیز تغییر می دهند. بهترین رهبران برای کارکنان خود فراتر از حد می روند و برگه مدل کیت مدیریت وضعیت سلامت کارمند ما برای حمایت از آنها طراحی شده است. این امکان را به شما می دهد تا از ایمنی و اضافی بودن نیروی کار خود اطمینان حاصل کنید، با تیم های خود که در حال بهبود از یک همه گیری هستند، ردیابی کنید و با آنها در تماس باشید. علاوه بر ارائه ما Strategic Alignment، بازیابی نیروی کار را انجام دهید و تأثیر مالی بر کسب و کار خود پس از همه گیری را تحلیل کنید.

stars icon Ask AI
info icon

برجسته های برگه ها

این برگه را با اطلاعات شخصی کارکنان خود پر کنید، مانند نام های آنها، اطلاعات تماس و بیمه پزشکی، دپارتمان ها و نام های سرپرستان، و مهم تر از همه، وضعیت سلامت و وضعیت بهبود.

resource image

ردیابی تجزیه و تحلیل سلامت کارکنان خود به طور منظم به شما کمک می کند تا بهتر بتوانید اضافی بودن را کنترل کنید و تصمیمات فوری و بلند مدت بهتری بگیرید. از این برگه برای نظارت بر کارکنان خود استفاده کنید و به طور مکرر به ذینفعان خود به روزرسانی ارسال کنید.

resource image
resource image

بررسی کلی

این برگه مدل کیت مدیریت وضعیت سلامت کارمند به شما امکان می دهد تا وضعیت سلامت کارکنان خود را ردیابی کنید، جزئیات تماس حیاتی را نگه دارید، اضافی بودن و پشتیبانی نیروی کار را مدیریت کنید، اطمینان حاصل کنید که تیم منابع انسانی شما با کارکنان مهم شما در تماس است، و تأثیر مالی یک برنامه 'حقوق انتظار' اختیاری را مدیریت کنید. این مدل برگه همچنین دارای یک برگه نمودار برای مشاهده وضعیت سلامت نیروی کار خود در طول زمان است.

stars icon Ask AI
info icon

کاربرد

وقتی موضوع داده های سلامت شخصی مطرح می شود، بسیاری از کارفرمایان در مورد قانونی بودن موضوع گیر کرده و مطمئن نیستند. تحلیلگران یک شرکت حقوقی بین المللی، Norton Rose Fulbright، شرعیت کسب و اشتراک اطلاعات وضعیت سلامت کارکنان در یک همه گیری در ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، آلمان، ایتالیا و هلند، چین، هنگ کنگ و سنگاپور را توضیح می دهند.

stars icon Ask AI
info icon

در اینجا پاسخ های آنها به برخی از سوالات اساسی که کارفرمایان ممکن است داشته باشند:

آیا می توانم از کارکنان خود بخواهم که علائم کووید-19 را اعلام کنند؟

بله در ایالات متحده، بریتانیا و سنگاپور. این حوزه ها به کارفرما اجازه می دهند که خودگزاری را مورد نیاز قرار دهند اما در بریتانیا، کارفرما باید دلیل خودگزاری را به نیروی کار توضیح دهد، یعنی این مورد نیاز است تا سلامت و ایمنی دیگران را حفظ کند.

آیا می توانم در ورود به محل کار دماسنجی کنم؟

در سنگاپور و ایالات متحده، کارفرمایان می توانند دماسنجی را مورد نیاز قرار دهند با توجه به گستردگی عفونت. در آلمان، این امر نیز مجاز است به شرطی که توسط یک متخصص بهداشت انجام شود.

در چه شرایطی کارفرما می تواند اطلاعاتی در مورد کارمندان تحت تاثیر را فاش کند؟

در ایالات متحده، چین و سنگاپور، لازم است که رضایت کارمند را کسب کنید مگر اینکه افشای اطلاعات بدون رضایت توسط استثنایی در هر قانون حفاظت از داده های قابل اجرا یا تحت قانون دیگری مجاز باشد.

چه تعهداتی از سوی شوراهای کارگری یا اتحادیه های کارگری در ارتباط با اجرای این اقدامات قابل اجرا است؟

در سنگاپور، بریتانیا و ایالات متحده هرگونه توافقات مذاکرات جمعی اتحادیه باید بررسی شود و اگر این سوالات پوشش داده شده باشند، باید قبل از اجرای آنها با اتحادیه ها مشورت شود.

resource image

مشاوره کارشناسان

مانع دیگری که رهبران کسب و کار ممکن است در طول یک همه گیری با آن روبرو شوند، این است که چگونه اطمینان حاصل کنند که کارمندان خطرات سلامتی خود را گزارش می کنند. لورا بودرو - استادیار بخش اقتصاد در مدرسه تجارت کلمبیا و سیلوین چسانگ - استاد اقتصاد در دانشگاه پرینستون، می گویند اجرای سیاست های "چرخش تصادفی" در محل کار یک راه برای این کار است. در این سناریو، آنها می گویند، تمام کارکنان به طور منظم در مورد بیماری یا علائم بیماری خود مورد بررسی قرار می گیرند. برای اجرای سیاست های "چرخش تصادفی":

stars icon Ask AI
info icon
  1. ابتدا تصمیم بگیرید که بین پنج تا ده درصد از نیروی کار چرخش کنید.
  2. کارکنان را در مورد اینکه آیا آنها به اندازه کافی راحت هستند تا بتوانند بیماری را گزارش کنند، مورد بررسی قرار دهید.
  3. درصد را بر اساس پاسخ ها تنظیم کنید.

با این حال، پژوهشگران توجه دارند که یک مکمل ضروری از چرخش تصادفی، برنامه مرخصی بیماری پرداخت شده یا کار از منزل است که محدودیت های احتمالی از دست دادن مالی از بیرون آمدن از محل کار را محدود می کند و این برای کارمندان اقتصادی آسیب پذیر بسیار مهم است.

برای ابزارهای بیشتری که به مدیریت سلامت کارمند در زمان بحران کمک می کند، الگوی ارائه ما را در مدیریت بحران بررسی کنید.