resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview
resource preview

Download and customize this and 500+ other business templates

Start here ⬇️

Voila! You can now download this Presentation

Download

Explainer

Preview

خلاصه

آیا شرکت شما آماده است تا به سرعت تکنولوژیکی و نوسانات اقتصادی که امروزه با آنها مواجه است، تطبیق پیدا کند؟ شما به ابزارهای مناسب برای مواجهه با این لحظه نیاز دارید. مجموعه کیت ابزار مدیریت بین (بخش 1) ما شامل چارچوب هایی است که در جنگ آزمایش شده اند، که توسط یکی از برترین شرکت های مشاوره جهان توصیه و انتخاب شده اند، که به شما کمک می کند تا ابزارهای بهینه را برای موفقیت شناسایی، پیاده سازی و یکپارچه سازی کنید.

stars icon Ask follow up

Download and customize this and 500+ other business templates

Start here ⬇️

Voila! You can now download this Presentation

Download

برجسته های اسلاید

از رهبری چابک برای تشکیل تیم های رهبری کوچک و چند رشته ای استفاده کنید که خود را برای ایجاد استراتژی های رشد جدید و کشاورزی نوآوری های نفوذی مدیریت می کنند.(اسلاید 1)

resource image

هزینه ها را کاهش دهید و کیفیت محصولات خود را از طریق بازسازی فرآیند کسب و کار بهبود بخشید.(اسلاید 7)

resource image

از ابزارهای Change Management برای غلبه بر موانع گذشته برای تغییر، تقویت ارتباطات در حال حاضر، و توسعه یک آینده تطبیق پذیر استفاده کنید.(اسلاید 8)

resource image
stars icon Ask follow up

نتیجه

ابزارهای مدیریتی اثبات شده اند که زمانی که به عنوان بخشی از تلاش سازمانی بزرگ پیاده سازی می شوند، موثرتر هستند. اما به یاد داشته باشید، این ابزارها زمانی بهترین کار را انجام می دهند که به عنوان وسیله ای برای یک هدف استراتژیک استفاده شوند، نه یک درمان همه جانبه برای کسب و کار شما.

چه شما بخواهید برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید، درآمد یا کارایی را افزایش دهید، کیفیت ساختارهای مدیریتی را بهبود بخشید، یا بر روی جریان کار و فرآیندهای فعلی نوآوری کنید، ابزار مناسب را در زمان مناسب برای موفقیت نهایی انتخاب کنید.

Download and customize this and 500+ other business templates

Start here ⬇️

Voila! You can now download this Presentation

Download

کاربرد

شرکت بین و شرکا پروژه تحقیقاتی چند ساله پشت این کیت ابزار را ایجاد کرد تا به مدیران و رهبران کمک کند تا بفهمند که چگونه و کی از ابزارهای مدیریتی زیادی که وجود دارد استفاده کنند. اگر این ابزارها برای شما مفید هستند، مطمئن شوید که Bain's Management Toolkit (Part 2). ما همچنین ارائه های اضافی برای بسیاری از چارچوب های ذکر شده داریم، بنابراین اگر ابزار خاصی برای شما مفید است، آنها را از کتابخانه منابع ما بررسی کنید.

stars icon Ask follow up

کارت امتیاز متعادل

The Balanced Scorecard یک سیستم برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک است که چهار مؤلفه کسب و کار را در اطراف یک دیدگاه استراتژیک یکپارچه می کند. این ابزار برای هماهنگی ارتباطات، هماهنگی وظایف با یک استراتژی مرکزی، یا اولویت بندی پروژه هایی که بهترین مناسب با هدف های استراتژیک است، استفاده می شود. برای مثال، در این کارت امتیاز، شما می توانید ببینید که چهار مؤلفه آموزش و رشد، فرآیندهای داخلی، رابطه با مشتری، و نتایج مالی همه توسط یک دیدگاه مرکزی متحد شده اند.

stars icon Ask follow up

به عنوان یک مدیر، شما ممکن است بخواهید اهداف استراتژیک تیم خود را به هدف های بلند مدت سازمان خود متصل کنید.به عنوان یک مدیر اجرایی، شاید بخواهید واحدهای تجاری را در مناطق مختلف مقایسه کنید تا اطمینان حاصل کنید که هماهنگ هستند. یا به عنوان بنیانگذار یک استارتاپ، می توانید از BSC برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه استراتژیک خود با ذینفعان کلیدی استفاده کنید. (اسلاید 4)

stars icon Ask follow up
resource image

معیارسنجی

Business Benchmarking برای ارزیابی یک فرآیند، وظیفه، یا تیم در تلاش برای جمع آوری اطلاعات در مورد مناطقی که باید بهبود یابند، استفاده می شود. دو فاز برای این روش وجود دارد: فاز معیارسنجی و فاز پس از معیارسنجی. در فاز معیارسنجی، ابتدا محدوده تمرین را تعیین می کنید، KPI هایی را که می خواهید برای اندازه گیری موفقیت استفاده کنید شناسایی می کنید و سپس شروع به جمع آوری داده ها می کنید. برای درک موفقیت، یک گروه همتا با "بهترین در کلاس" را برای مقایسه انتخاب کنید. این می تواند رقیبی باشد که می خواهید از آن عملکرد بهتری داشته باشید یا از آن یاد بگیرید. سپس، عملکرد خود را با عملکرد آنها مقایسه کنید. در فاز پس از معیارسنجی، شما یک برنامه عمل برای بهبود توسعه می دهید، اجرای برنامه را پیگیری می کنید و در صورت نیاز تنظیم مجدد می کنید. بهترین سود از فرآیند معیارسنجی افزایش کلی نرخ یادگیری سازمانی است.

stars icon Ask follow up

به عنوان یک مدیر، شاید بخواهید از معیارسنجی برای بهبود عملکرد کارکنان استفاده کنید، یا درک و بهبود موقعیت هزینه نسبی شرکت خود.

به عنوان یک مدیر اجرایی یا بنیانگذار، می توانید از معیارسنجی برای کسب مزیت استراتژیک در برابر رقبا استفاده کنید. به عنوان مثال، شاید از طریق معیارسنجی متوجه شوید که شرکت تجارت الکترونیکی شما زمان تحویل بسیار سریعتری نسبت به رقابت دارد. این نه تنها می تواند یک مزیت باشد بلکه یک ابزار بازاریابی برای قرار دادن برند شما. یا شاید از طریق معیارسنجی کشف کنید که روش خاصی وجود دارد که همتایان شما می توانند سریعتر از شما تحویل دهند، و اگر شما این روش را اجرا یا بهبود بخشید، می توانید زمان تحویل خود را برای مطابقت با استانداردی که آنها تعیین کرده اند، افزایش دهید.(اسلاید 5)

stars icon Ask follow up
resource image

بازطراحی فرآیند تجاری

مشابه معیارسنجی، بازطراحی فرآیند تجاری فرآیندهای جدیدی را طراحی و اجرا می کند. بر خلاف معیارسنجی، BPR از اهداف مشتری محور به جای عملکرد مبتنی بر رقابت به عنوان نقطه ورود برای بهبود استفاده می کند. یک تیم متقاطع کارکردی برای تجزیه و تحلیل بازخورد مشتریان و توسعه یک هدف استراتژیک برای BPR بسازید. سپس فرآیند را همانطور که اکنون است، نقشه برداری و تجزیه و تحلیل کنید. ناهمخوانی ها و مناطقی را که می توانید ارزش اضافه کنید، شناسایی کنید.

stars icon Ask follow up

به عنوان مثال، شما در یک شرکت کار می کنید که یک جعبه اشتراک مستقیم به مشتری می فروشد. اخیراً بازخورد مشتری دریافت کرده اید که جعبه در پی روندهای جدید عقب مانده و نیاز به بهبود در تهیه محصولات برای بروز بودن دارد.

شما فرآیندهای فعلی خود را نقشه برداری و تجزیه و تحلیل کرده اید، و حالا نیاز دارید که فرآیند "به بودن" خود را طراحی کنید. در این مرحله واقعاً می توانید از معیارسنجی برای مقایسه خود با رقبا استفاده کنید.هنگامی که شما حس خوبی از نحوه تامین کالاهای برترین افراد دارید، متوجه می‌شوید که آن‌ها از ابزار هوش مصنوعی استفاده می‌کنند که به آن‌ها روندها را در زمان نزدیک به واقعیت می‌گوید، بنابراین شما تصمیم می‌گیرید که فرآیند جدید خود را با استفاده از ابزار یادگیری ماشینی ادغام کنید.

stars icon Ask follow up

حالا شما نیاز به یک مهندس دارید که بتواند آن را بسازد. تجزیه و تحلیل معامله از هزینه‌ها و منافع این سیستم جدید را انجام دهید و بررسی کنید که ارزش آن چیست. حالا اجرای این فرآیند را از طریق مراحل نمونه اولیه و انتقال ارزیابی کنید. شما تیم خود را در مورد چگونگی کارکرد این ابزار آموزش می‌دهید و آن را رها می‌کنید. اندازه‌گیری‌های مداوم را آغاز کنید تا مطمئن شوید که ابزار در پیش‌بینی‌های خود دقیق است و واقعاً به مشتریان شما آنچه را که می‌خواهند ارائه می‌دهد. عملکرد چند ماه اول را با هدف‌ها مقایسه کنید و از آنجا بهبود بخشید.(اسلاید 7)

stars icon Ask follow up
resource image

تحلیل کارآمدی اصلی

Core Competency Analysis تحلیل به شما اجازه می‌دهد تا در قویترین نقاطی که شما را متمایز می‌کند سرمایه‌گذاری کنید و استراتژی‌هایی را برای یکپارچگی سازمان خود تعیین کنید. از آن برای شناسایی و طراحی سیستم‌ها بر اساس نقاط قوی کلیدی، تعیین کردن کجا باید منابع را تخصیص دهید و ورود به بازارهای جدید یا حتی اختراع آن‌ها با تمرکز بر آنچه که شما بهتر انجام می‌دهید، استفاده کنید. اگر شما در حال حاضر یک کارآمدی اصلی تعیین کرده‌اید، فرآیند تحلیل می‌تواند به توسعه و بهبود آن کمک کند. اگر فقط کارآمدی‌های بالقوه شناسایی شده‌اند، تحلیل می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید کدام یک بیشترین منطق را برای سرمایه‌گذاری و توسعه دارد. اگر هیچ کارآمدی اصلی تا به حال شناسایی نشده است، شاید نیاز باشد که شما نهادهای کلیدی بیشتری را در فرآیند کشف درگیر کنید.

stars icon Ask follow up

اگر به مثال جعبه اشتراک نگاه کنیم، مشتریان شما در حال حاضر به شما بینشی در مورد آنچه که آن‌ها در مورد محصول شما دوست دارند داده‌اند: برند ساده آن، تحویل به موقع، و مقایسه کیفیت به قیمت. با این حال، آن‌ها همچنین به اشتراک گذاشته‌اند که انتخاب محصول شما به اندازه کافی منحصر به فرد یا متناسب با روند نیست. شما حالا می‌دانید که کارآمدی اصلی خدمات با کیفیت و نقطه قیمت مناسب است. شما می‌توانید از قالب تحلیل برای رتبه‌بندی اهمیت این کارآمدی‌ها در کنار نقاطی که شما در آن‌ها ضعیف‌تر هستید، استفاده کنید.(اسلاید 15)

stars icon Ask follow up
resource image

تحلیل سفر مشتری

Customer Journey Maps تجربه یک مشتری از یک محصول، خدمت، یا ویژگی را از مراحل آگاهی تا مراحل خوشحالی ردیابی می‌کند. از آن برای تعریف نقاط تماس کلیدی، فعالیت‌های مرتبط، و احساسات تجربه شده در هر مرحله از سفر استفاده کنید. درک کنید که چه چیزی مشتریان شما را ناراحت یا مجذوب می‌کند، شناسایی فاصله بین آنچه که فکر می‌کنید شما انجام می‌دهید و آنچه که مشتری از طریق آن می‌رود، و شکایات و دوران‌گردانی را کاهش دهید.

stars icon Ask follow up

بیایید فرض کنیم که شما می‌خواهید تجربه مشتری سرویس جعبه اشتراک خود را بهبود ببخشید. شما می‌توانید ببینید که مشتریان شما با تبلیغات هدفمند فیسبوک و پست‌های اجتماعی شما درگیر و لذت می‌برند، که آن‌ها را از مرحله آگاهی به مرحله در نظر گرفتن می‌برد.اما، هنگامی که آنها وب سایت شما را مرور می کنند، شما می توانید کاهش اندکی در رضایت مشتری در وب سایت و در پرسش های ایمیلی مشاهده کنید. این ممکن است به این دلیل باشد که وب سایت شما بهینه سازی نشده است یا اطلاعاتی که آنها می خواهند را ارائه نمی دهد. هنگامی که آنها می خواهند با پشتیبانی ایمیلی شما تماس بگیرند، سوالاتشان پاسخ داده نمی شود و به همین دلیل شما کاهش رضایت و از دست دادن فروش هایی را می بینید که به مرحله تصمیم نمی رسند. بنابراین این دو می توانند دو حوزه بهبود باشند.(اسلاید 17)

stars icon Ask follow up
resource image

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM، شامل ابزارهایی است که به درک گروه های مختلف مشتری کسب و کار شما و پاسخگویی به آرزوهای آنها در زمان واقعی کمک می کند. مدیریت ارتباط با مشتری تمام فناوری CRMی که استفاده می کنید (مانند برنامه ها یا نرم افزار مدیریت ایمیل)، مهارت ها و انگیزه های کارکنان شما، قوانین و رویه های سازمان شما را جمع می کند. اگر هنوز این کار را انجام نداده اید، می توانید از CRM برای جمع آوری تحقیقات در زمان واقعی در مورد مشتریان، ارزیابی دقیق بازده سرمایه گذاری برنامه های تبلیغاتی، بهبود طراحی محصول با بازخورد مشتری و Net Promoter Score (Part 2)، و ارزیابی برنامه های خدمات مشتری استفاده کنید.

stars icon Ask follow up

احتمالاً کسب و کار شما از نوعی سیستم CRM برای جمع آوری و مدیریت داده های مشتری استفاده می کند. شما می توانید از این داده ها برای سفارشی کردن محصولات خاص به بخش های هدف استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر جعبه اشتراک شما برای والدین طراحی شده است، اما از طریق CRM شما متوجه می شوید که 65٪ از مخاطبان مادر و 35٪ پدر هستند، شاید بخواهید دو نوع محصول جداگانه را راه اندازی کنید که بیشتر به مادران نسبت به پدران جذاب باشد. یا شاید شما کشف کنید که بخش های مخاطب در یک مکان جغرافیایی خاص محصولات خاصی را نسبت به محصولات یک جغرافیای دیگر ترجیح می دهند.(اسلاید 18)

stars icon Ask follow up
resource image

Download and customize this and 500+ other business templates

Start here ⬇️

Voila! You can now download this Presentation

Download