Cover & Diagrams

resource preview
resource preview
resource preview
resource preview

Download and customize more than 500 business templates

Start here ⬇️

Go to dashboard to view and download stunning resources

Download

خلاصه

به دنبال استراتژی بازاریابی هستید که به سرعت نتیجه بدهد؟ در اینجا یک برنامه بازاریابی 1 صفحه عملی و غیر پیچیده وجود دارد که می توانید امروز آن را تکمیل کنید و بازده سرمایه خود را افزایش دهید. برنامه بازاریابی 1 صفحه ای چارچوبی را فراهم می کند که به صراحت استراتژی بازاریابی شما را تعریف می کند و نحوه دریافت، حفظ و بهره برداری از مقدار مشتریان را نشان می دهد. کشف کنید چرا باید به دنبال بازاریچه ای همچنان بیشتر بگردید، چگونه وارد ذهن افراد مشتری شوید و چرا باید قیمت ها را افزایش دهید. یاد بگیرید چگونه به عنوان یک مهمان خوش آمد بجای یک آفت بازاریابی درک شوید. در نهایت، قبیله خود از مشتریان وفادار را ایجاد کنید و ارجاعات موفقیت آمیز دریافت کنید.

stars icon
25 questions and answers
info icon

The key steps in creating a 1-page marketing plan include defining your marketing strategy, identifying your target market niche, understanding your prospects' needs and wants, setting your prices, and creating a tribe of loyal customers. It's also important to position your business in a way that you are perceived as a welcomed guest rather than a marketing pest. Lastly, you should aim to receive successful referrals.

A 1-page marketing plan can be evaluated for effectiveness by measuring the return on investment it generates. This can be done by tracking the increase in customer acquisition, retention, and value realization after implementing the plan. Additionally, the effectiveness can be gauged by the success of the marketing strategies defined in the plan, such as pursuing a tighter market niche, understanding customer behavior, and raising prices. The perception of the business as a welcomed guest rather than a marketing pest, and the creation of a loyal customer tribe and successful referrals can also indicate the effectiveness of the plan.

The content does not provide specific examples of successful 1-page marketing plans. However, it mentions a practical and uncomplicated 1-page marketing plan that focuses on defining your marketing strategy, understanding your prospects, raising prices, and creating a loyal customer base.

View all 25 questions
stars icon Ask AI
info icon

Download and customize more than 500 business templates

Start here ⬇️

Go to dashboard to view and download stunning resources

Download

20 بینش برتر

 1. با تمرکز بر آنچه بیشترین ارزش را برای شرکت شما ایجاد می کند، رشد را تسریع کنید. 10 درصد بهبود در بازاریابی در مدت کوتاهی به صورت نمایی پرداخت می شود.
 2. قاعده 80/20 را یک گام جلوتر ببرید. قاعده 64/4 نشان می دهد که 64 درصد اثرات از 4 درصد از علل ناشی می شود. وقتی این به کسب و کار اعمال می شود، به این معنی است که باید 94 درصد از فعالیت های کسب و کار خود را حذف یا به شدت کاهش دهید.
 3. سریع ترین راه برای شکست در بازاریابی تقلید از تاکتیک های بازاریابی انبوه شرکت های بزرگ است. هر کسی به جز نایک، کوکاکولا و مانند آنها باید از بازاریابی پاسخ مستقیم استفاده کند.
 4. یک بازاریچه باریک تر اجازه می دهد قیمت بی اهمیت باشد و شما را به عنوان یک متخصص نسبت به یک عمومی قرار می دهد. این نه تنها ارزش درک شده شما را افزایش می دهد بلکه رقابت شما را نیز کاهش می دهد.
 5. از چارچوب "PVP" برای شناسایی آسان مشتری ایده آل خود استفاده کنید: Personal Fulfillment, Value to the Marketplace, and Profitability. درباره چه نوع کاری فکر کنید که بیشترین رضایت شخصی را به شما می دهد، بیشترین تقاضا و نیاز در بین مشتریان بالقوه دارد و منجر به بیشترین سود می شود؟
 6. یکی از اشتباهات متداول برای تمایز یک شرکت این است که کیفیت یا خدمات برتر آن را برجسته کند، زیرا چنین کیفیت هایی انتظار می رود و بنیادی هستند و نه چیزی که باید در مورد آن لاف زد.
 7. رقیب بزرگترین شما یک شرکت دیگر نیست بلکه "استحکام" است. گزینه افقت مشتری برای عدم انجام هیچ کار اغلب عامل کلیدی در از دست دادن کسب و کار است. شما می توانید با یک کپی بازاریابی که پیام درست را می فرستد، این موضوع را بر طرف کنید. این باید اول و برتر متقاعد کند که نیاز به خرید وجود دارد، سپس که شما بهترین پیشنهاد را دارید.
 8. گیجی دشمن تبدیل است. "وقتی شما آنها را گیج می کنید، شما آنها را از دست می دهید" زیرا اکثریت عظیم مشتریان به جای جستجو برای توضیح، دور می شوند. این به این معنی است که تمام کپی های بازاریابی باید بسیار واضح باشند، از نام شرکت و زبان وب سایت تا تبلیغات پرداخت شده و توضیحات پیشنهاد.
 9. از این فرمول آزمایش و تست شده برای فروش آسانسور خود استفاده کنید: "شما می دانید [مشکل]؟ خب، آنچه ما انجام می دهیم [راه حل] است. در واقع، [اثبات]." این صدا طبیعی، قابل دسترسی و دور از اصرار دارد.
 10. از متن تبلیغاتی بیش از حد حرفه ای و خشک خودداری کنید. به جای آن، متن شما باید مانند یک "تصادف اتومبیل" باشد - بدون اینکه بخواهید، نمی توانید کمک کنید اما نگاه کنید.
 11. تحقیقات نشان می دهد که مردم بر اساس احساس خرید می کنند و با منطق خرید خود را توجیه می کنند. یکی از احساسات مهم ترس است، به خصوص ترس از از دست دادن. از این در استراتژی تبلیغاتی و فروش خود استفاده کنید با تعریف واضح از آنچه مشتریان شما ممکن است از دست بدهند اگر از شما خرید نکنند.
 12. "پست حلزونی" را به عنوان بخش اصلی استراتژی تبلیغاتی خود در نظر بگیرید. در سال های اخیر، تبلیغات از طریق پست فیزیکی کمتر شلوغ شده است نسبت به تبلیغات ایمیلی. علاوه بر این، افراد برای اشیاء فیزیکی بیشتر از رسانه های دیجیتال واکنش عاطفی دارند.
 13. برای تبدیل سرنخ ها به مشتریان، حداقل سه بار پیگیری کنید. 50٪ از فروشندگان پس از تعامل اولیه، 65٪ پس از دو ارتباط و 79.8٪ کامل پس از سه تلاش ناموفق، حوله را به رینگ می اندازند. پافشاری کنید و آخرین نفری باشید که فروش را انجام می دهد.
 14. طبیعت انسانی ما را برنامه ریزی می کند تا به اشیاء منحصر به فرد و غیرمنتظره علاقه مند باشیم. از این به نفع خود استفاده کنید. با یک "بسته چاق" پیگیری کنید - یک نامه با یک شیء 3D کوچک مانند یک مغناطیس یا برچسب همراه با یک یادداشت دست نوشته. این در یک بازار که اکنون با تبلیغات ایمیلی اشباع شده است، تاثیر می گذارد.
 15. فرآیندهایی که فعالیت تبلیغاتی را پس از "رویدادهای محرک" اتوماتیک می کنند، منجر به تبدیلی بی دردسر می شوند. به عنوان مثال، اگر کسی با شما برای یک نقل قول یا اطلاعات بیشتر تماس بگیرد، باید یک سری مراحل از پیش تعیین شده را دنبال کنید: اطلاعات تماس آنها را در سیستم خود وارد کنید، یک "بسته چاق" ارسال کنید و سپس در طول دو روز با تلفن پیگیری کنید.
 16. "فروش" را فکر نکنید، "آموزش" را فکر کنید. وقتی شما مشتریان بالقوه خود را آموزش می دهید، اعتماد می سازید، ترس از ریسک را کاهش می دهید و خود را به عنوان یک رهبر فکری مطلع، به جای یک فروشنده، در زمینه خود قرار می دهید.
 17. بفهمید که 10٪ از مشتریان شما آماده اند 10 برابر بیشتر از آنچه اکنون برای محصول یا خدمات شما پرداخت می کنند، پرداخت کنند. علاوه بر این، 1٪ از مشتریان شما حتی آماده اند 100 برابر بیشتر برای یک پیشنهاد مرتبط پرداخت کنند. یک مورد بلیط فوق العاده بالا برای چنین مشتریانی در دسترس قرار دهید، وگرنه پول را روی میز خواهید گذاشت.
 18. همیشه استراتژی خروج خود را در نظر بگیرید، حتی اگر در آینده دور باشد. مطمئن شوید که شما یک کسب و کار دارید به جای بودن کسب و کار. هیچ کس برای یک شرکت که پس از خروج شما فرو می ریزد، به شما پول زیادی نمی دهد. سیستم ها و فرآیندها را برای اجرای بدون شما راه اندازی کنید.
 19. هرگز مشتریان سابق را برای فروش های آینده نادیده نگیرید. آنها 21 برابر بیشتر احتمال دارد که از شما خرید کنند تا از کسی که هرگز با آنها کار نکرده اند.
 20. سعی نکنید مستقیماً از یک تبلیغ بفروشید. فقط 3٪ از بازار هدف شما همیشه بسیار مشتاق و آماده برای خرید فوری است.37 درصد دیگری از افرادی که تبلیغ شما را می بینند و ممکن است هم اکنون یا در آینده علاقه مند شوند، بنابراین بهتر است آنها را با یک پیشنهاد آشکار ناراحت نکنید.
stars icon Ask AI
info icon

خلاصه

این خلاصه به شما کمک می کند تا یک استراتژی بازاریابی ساده برای هر کسب و کار کوچک یا متوسط ایجاد کنید. سه فاز اصلی بازاریابی را بیاموزید و بفهمید چرا نباید شرکت های بزرگ را که از تاکتیک های آگاهی از برند استفاده می کنند، تقلید کنید. بازار هدف خود را شناسایی کنید، پیامی را که در تبلیغات و پیشنهادات استفاده می کنید توسعه دهید و رسانه تبلیغاتی خود را انتخاب کنید. سپس، بهترین راه برای تبدیل سرنخ ها به مشتریان پرداخت کننده را درک کنید، از جمله چرا ارسال پست می تواند روش خوبی باشد. در نهایت، تاکتیک هایی را در نظر بگیرید تا مشتریان گذشته را در دسترس نگه دارید تا ارزش طول عمر این روابط را به حداکثر برسانید و ارجاعات بی نهایت دریافت کنید.

stars icon Ask AI
info icon

سه فاز بازاریابی

سه فاز اصلی در بازاریابی وجود دارد: قبل، در حین، و بعد. "قبل" شامل تمام فعالیت هایی است که باعث می شود مشتریان بالقوه شما از پیشنهاد شما آگاه شوند. "در حین" آن است که فردی با کسب و کار شما تماس می گیرد و علاقه مند به خرید می شود. "بعد" دوره ای است پس از خرید، اما همچنین زمانی که کار برای درک ارزش طول عمر یک مشتری به پایان نرسیده است. این خلاصه فعالیت های اصلی در هر مرحله را شرح می دهد و بهترین نکات و ترفندها را برای یک صاحب کسب و کار کوچک یا بازاریاب بیرون می کشد. این است که برنامه یک صفحه ای که این خلاصه به شما کمک می کند تا تکمیل کنید:

stars icon Ask AI
info icon
resource image

اولین چیزی که باید در مورد بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک بدانید این است که اگر سعی کنید برندهای بزرگ را که از بازاریابی آگاهی استفاده می کنند تقلید کنید، شکست خواهید خورد. شرکت های بزرگ بودجه های بازاریابی عظیمی دارند که به آنها امکان می دهد بازار را با تلاش های آگاهی از برند اشباع کنند. کسب و کارهای کوچک معمولاً منابع مالی برای این کار را ندارند، نه فقط این، موفق نخواهد بود. بنابراین از بازاریابی پاسخ مستقیم استفاده کردن موثرتر است. در زیر هشت ویژگی بازاریابی پاسخ مستقیم است که شرکت های کوچک یا متوسط باید در طراحی یک استراتژی بازاریابی به دنبال آن باشند:

stars icon Ask AI
info icon
 1. قابل ردیابی – هر سرنخ یا خرید باید مستقیماً به یک تبلیغ خاص یا تلاش بازاریابی برگردد.
 2. قابل اندازه گیری – اندازه گیری کارایی هر تلاش به شما امکان می دهد تا سرمایه گذاری هایی که بیشترین سرنخ ها را ایجاد می کنند را به حداکثر برسانید.
 3. جالب – پیام باید شامل چیزی بیشتر از لوگو، اطلاعات تماس، و پیشنهادات عمومی باشد. باید شامل نوشته ای جذاب باشد که توجه چشم اندازهای شما را جلب کند.
 4. هدفمند – بازاریابی به یک جمهوری گسترده در بازاریابی پاسخ مستقیم اشتباه است. تبلیغ شما باید به یک جمعیت خاص، به عبارتی دیگر، بازار هدف شما، متوجه شود.
 5. متمرکز بر خریدار - بازاریابی مستقیم شما باید شامل یک پیشنهاد باشد، اما نه یک پیشنهادی که بر روی فروش تمرکز داشته باشد. باید بر اساس نیازها یا ترس های خریدار ارزش ایجاد کند (مانند گزارش رایگان) و نه تمرکز بر آنچه شما برای فروش دارید.
 6. گام بعدی را تسهیل می کند - به عنوان بخشی از تحویل پیشنهاد اولیه ارزشمند، یک پیشنهاد دنباله دار ناقابل مقاومت را شامل کنید که باعث می شود چشم انداز برای خرید گام بعدی را بردارد.
 7. پیگیری مداوم - برای ارتباط با چشم اندازهایی که ممکن است بلافاصله آماده خرید نباشند، برنامه ریزی خود را اتوماتیک کنید.
stars icon Ask AI
info icon

اول - بازار، پیام و رسانه خود را شناسایی کنید

resource image

بازار خود را شناسایی کنید

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که کسب و کارهای جدید می کنند این است که سعی می کنند برای همه چیز باشند. آنها برای پول نقد محدود هستند و به فکر رد کردن مشتری نیستند، بدون توجه به اینکه آیا آن مشتری مناسب است یا خیر. کسب و کار نمی خواهد در مواد بازاریابی کسی را محروم کند، بنابراین پیام ها به حدی گسترده می شوند که برای همه سقوط می کنند. از این اشتباه رایج خودداری کنید و بسیار باریک تر از آنچه که شاید انتظار داشتید بروید. به عنوان مثال، به جای هدف گیری گسترده از نسل ی میلنیوم در میانه غرب، به دنبال زنان جوان حرفه ای که بیش از 80,000 دلار درآمد دارند و در شیکاگو و کلمبوس زندگی می کنند.

stars icon Ask AI
info icon

شما می بینید که هدف گیری از یک بازار تنگ و تخصصی به شما امکان می دهد پیام خود را سفارشی کنید و واقعا با چشم اندازها همخوانی داشته باشید. همچنین به شما امکان می دهد قیمت های بسیار بالاتری را دریافت کنید. به یک متخصص پزشکی فکر کنید. آنها مورد تقاضا، محترم و خوب پرداخت می شوند. شما نیز می توانید در زمینه خود تبدیل به یک متخصص شوید با قرار دادن خود به عنوان چنین، با فرض اینکه دانش و تجربه لازم را دارید. کسب و کارهای کوچک اشتباه می کنند وقتی که قبلا متخصص هستند اما خود را به عنوان عمومی قرار می دهند زیرا از دست دادن مشتریانی که در این باند باریک نمی افتند، می ترسند.

stars icon Ask AI
info icon

بهترین راه برای شناسایی بازار هدف شما استفاده از چارچوب "PVP" - "رضایت شخصی، ارزش به بازار، و سودآوری" است. بپرسید که کدام مشتریان واقعا لذت بردن از کار با آنها را دارید. چه کسانی خوشحال ترین، بیشترین رضایت را از آنچه شما به آنها ارائه می دهید، و مشکلاتی را ارائه می دهند که شما بیشترین لذت را از حل کردن آنها با کسب و کار خود دارید؟ چه نوع مشتریان بسیار ارزشمند هستند که شما ارائه می دهید و توانایی و تمایل به پرداخت دارند؟ و در نهایت، کدام مشتریان بیشترین سود را برای شما ایجاد می کنند زیرا هزینه های مرتبط با کار با آنها وجود دارد؟ درباره هر بخش بازار با توجه به این ابعاد فکر کردن می تواند به شما کمک کند تا مشخص کنید کدام برای کسب و کار شما بهتر است.

stars icon Ask AI
info icon

پیام خود را شناسایی کنید

هرگز سعی نکنید مستقیما از یک تبلیغ بفروشید.به جای این، تبلیغات خود را طوری طراحی کنید که با جمع آوری اطلاعات تماس یا اشتراک اطلاعات مفید، سرنخ های فروش ایجاد کند. این به این دلیل است که فقط 3٪ از مردم بسیار انگیزه دارند و آماده انجام خرید فوری هستند. با این حال، 37٪ دیگر یا به خرید فعلی یا آینده علاقه مند هستند یا برای آن باز هستند. فروش سخت در تبلیغات شما می تواند کسانی را که ممکن است فقط به دنبال اطلاعات بیشتر باشند و هنوز آماده خرید نیستند، دور کند. بنابراین مهمتر است که پیام شما را به یک ابزار تولید سرنخ تبدیل کنید تا یک پیشنهاد تند یا پیشنهاد فروش.

stars icon Ask AI
info icon

در نوشتن کلمات واقعی مورد استفاده در مواد بازاریابی خود، محصول یا خدمات خود را به عنوان ساده اما قابل توجه قرار دهید. مشتریان گیج و خسته خواهند رفت یا ادامه خواهند داد. حتی اگر صنعت شما کمی کمودیتی شده باشد، می توانید از کلمات و توصیفات برای برجسته شدن استفاده کنید. ASOS، یک خرده فروش جمعی لباس، این کار را در توصیف دستورالعمل های مراقبت از لباس های خود انجام می دهد. به جای اینکه توصیفات محصول آنلاین را با همان دستورالعمل های خسته کننده قدیمی شامل کند، از زبان طنزآمیزی مانند "فقط برای دستورالعمل های مراقبت هستید؟ ما فکر می کنیم. قبل از شستشو برچسب را بررسی کنید." یا "پشیمانی های پس از شستشو را جلوگیری کنید. لباس ها نیازهایی دارند، همیشه برچسب را بررسی کنید." Warby Parker نیز با زبانی که روی جعبه هایی که مشتریان در قسمت خانه امتحان می کنند، می بینند، رویکرد مشابهی را اتخاذ می کند. آنها چیزهایی مانند "چیزهای خوب در انتظار شماست" و "هیجان زده شوید" را می گویند. بیشتر بازارها از قبل اشباع شده اند و نوآوری واقعی سخت یافت می شود. ایجاد این تغییرات کوچک برای ساخت بازاریابی شما قابل توجه می تواند در یک بازار شلوغ تفاوت زیادی ایجاد کند. و این تغییرات آسان هستند اگر به صدایی صادق و شخصیت محور در کپی خود اجازه دهید.

stars icon Ask AI
info icon

سومین جنبه ای که باید هنگام تهیه پیام خود مد نظر داشته باشید، احساس مشتری است. خرید با احساسات انجام می شود و بعد از آن با منطق توجیه می شود. بازار هدف شما چه چیزی را بیشتر می خواهد یا می ترسد و محصول یا خدمات شما چگونه در این گفتگوی داخلی جا می گیرد؟ یکی از قوی ترین احساسات ترس است، به خصوص ترس از از دست دادن. شما می توانید از "FOMO" افق های خود برای تحریک آنها به گرفتن پیشنهاد شما سود ببرید. به عنوان مثال، یک قهوه فروشی باید بگوید: "زندگی خود را با نوشیدن قهوه بد و از دست دادن لوکس های روزمره زندگی نگذرانید" به جای نمایش یک لیست طولانی از دلایلی که قهوه آنها برتر است. در حالی که استفاده از این احساس ممکن است توسط برخی به عنوان غیر اخلاقی در نظر گرفته شود، اگر محصول یا خدمات شما واقعا ارزش را به مشتری ارائه می دهد، راهنمایی آنها به سمت خرید می تواند خدمت بزرگی به آنها باشد.

stars icon Ask AI
info icon

رسانه خود را شناسایی کنید

حالا که بازار هدف خود را شناسایی کرده اید و نوع پیام هایی که قصد دارید با آنها به اشتراک بگذارید، باید بهترین راه برای دستیابی به آنها را انتخاب کنید. چند دلیل قوی وجود دارد که باید دو بار فکر کنید قبل از اینکه تمام تلاش های خود را در شبکه های اجتماعی بگذارید.

معادل واقعی شبکه های اجتماعی، مخلوط کردن در یک مهمانی است.درست همانطور که در یک رویداد اجتماعی به خانواده یا دوستان خود حالت فروش نمی‌روید، باید قبل از ارسال تلاش‌های بازاریابی خود به شبکه‌های رسانه اجتماعی خود تردید کنید. به همین دلیل است که بسیاری از افراد از تبلیغات خودشان در رسانه‌های اجتماعی ناراحت می‌شوند.

stars icon Ask AI
info icon

با کلمات نویسنده: "فروش آشکار و پیشنهادهای مداوم به طور کلی رفتار بدی در شبکه‌های اجتماعی به حساب می‌آیند و می‌توانند مردم را از کسب و کار شما دور کنند به جای جذب آنها به سمت آن."

تمرکز خود را بر روی ساخت رسانه‌ای قرار دهید که می‌توانید به طور کامل مالکیت و کنترل آن را داشته باشید و اجازه می‌دهد تا اطلاعات تماس سرنخ‌ها را جمع‌آوری کنید و سپس به کسانی که علاقه‌مندی بیان کرده‌اند هدف قرار دهید. وب‌سایت‌ها و بازاریابی ایمیل روش خوبی برای این کار است. شش قانونی که باید هنگام توسعه رویکرد بازاریابی ایمیل خود در نظر داشته باشید عبارتند از:

stars icon Ask AI
info icon
 1. هرزنامه ارسال نکنید – فقط به کسانی ایمیل بفرستید که به طور معتبر درخواست دریافت آنها را داده‌اند.
 2. انسان باشید – از حرف زدن حرفه‌ای دست بکشید.
 3. از یک سیستم بازاریابی ایمیل تجاری استفاده کنید – هر ماه چند دلار هزینه کنید تا آدرس ایمیل شما با "@gmail.com" پایان نیابد.
 4. به طور منظم ایمیل بفرستید – اگر ارتباطات شما خشک شود، مشتریان شما نیز خشک خواهند شد.
 5. ارزش بدهید – فقط چیزی ننویسید، در هر ایمیل ارزشی ارائه دهید.
 6. اتوماسیون – سیستم‌های بازاریابی ایمیل می‌توانند بار پیگیری را از شما بردارند.
stars icon Ask AI
info icon

بعدی – سرنخ‌های خود را به مشتریان تبدیل کنید

اگر مراحل اولیه را اجرا کرده‌اید، باید آماده شروع جمع‌آوری اطلاعات تماس سرنخ‌های خود باشید. بهترین راه برای این کار چیست؟ تبدیل شدن به یک کشاورز بازاریابی. اولین و مرحله آشکار برای این کار استفاده از یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است. کار کردن از این سیستم به این معنی است که شما دارید بذرهایی را که کاشته شده‌اند پرورش می‌دهید به جای شکار مشتریان جدید که ممکن است یا نباشند آسان شکار.

stars icon Ask AI
info icon

چگونه می‌توانید افرادی را پیدا کنید که ممکن است علاقه‌مند باشند؟ برخی از تاکتیک‌ها شامل ارائه یک منبع رایگان، یک رویداد حضوری که ثبت نام لازم است، یا یک کد تخفیف برای بازدیدکنندگان وب‌سایت شما است. پس از اینکه اطلاعات آنها را داشته باشید، تاکتیک‌های پرورش چیست؟ به جز نگه داشتن در تماس منظم و ارائه اطلاعات ارزشمند مانند از طریق یک وبلاگ مرتبط با محصول یا خدمت شما یا سری دیگر ایمیل‌های اطلاع‌رسانی، می‌توانید از یک تاکتیک استفاده کنید که بسیاری آن را نادیده می‌گیرند...

stars icon Ask AI
info icon

جذابیت "پست چاق و چله و بسته شوک و ترس" را در نظر بگیرید. امروزه به دلیل آسانی ایمیل، پست سنتی نادیده گرفته شده است. در نتیجه، ممکن است در پست فیزیکی مزایایی وجود داشته باشد. اما فقط هر بروشور قدیمی را ارسال نکنید.با گذراندن وقت برای ارسال موارد کوچک جالب مرتبط با کسب و کار خود به سرنخ ها، شما قابل توجه خواهید بود و در بالای ذهن آنها باقی خواهید ماند.

stars icon Ask AI
info icon

رفتن مایل نهایی از پرورش به تبدیل سرنخ ها به مشتریان پرداختنی مسئله ای در مورد کسب اعتماد و کاهش ترس از ریسک است. علاوه بر ارائه اطلاعات ارزشمند و رهبری فکری در زمینه خود، برخی از ساده ترین و بالاترین اثراتی که می توانید برای برجسته کردن اعتبار شرکت خود انجام دهید، شامل ارائه یک شماره تلفن واقعی و آدرس فیزیکی، شامل یک سیاست حفظ حریم خصوصی، و گذراندن وقت برای پیاده سازی طراحی وب سایت با کیفیت است.

stars icon Ask AI
info icon

برخی از تاکتیک ها برای کاهش ترس مشتریان از ریسک خرید با ارائه یک "ضمانت شگفت انگیز"، مانند ارائه یک تلاش قبل از خرید است. ضمانت های شگفت انگیز فراتر از فقط گفتن رضایت مشتری تضمین شده است. یک ضمانت شگفت انگیز به طول می انجامد تا دقیقاً توضیح دهد چگونه یک مشتری باید بعد از خرید احساس کند و چگونه می توانند انتظار داشته باشند زندگی آنها بهبود یابد.

stars icon Ask AI
info icon

ترس مردم از اتخاذ تصمیم اشتباه نیز با یک مطالعه معروف در کلمبیا منعکس می شود. وقتی به مردم 24 گزینه از مرباهای گورمه در بازار کشاورزی ارائه شد، فقط 3٪ از مشتریانی که به غرفه مربا مراجعه کردند خرید انجام دادند. وقتی فقط شش گزینه طعم ارائه شد، 30٪ بیشتر از بازدید کنندگان غرفه خرید انجام دادند. محدود کردن گزینه های شما بنابراین می تواند تاکتیک تبدیلی موثری نیز باشد.

stars icon Ask AI
info icon

آخرین - ایجاد مشتریان وفادار

تلاش زیادی برای رسیدن به چشم انداز و تبدیل سرنخ ها به مشتریان صرف می شود، اما کار در آنجا تمام نمی شود. شما باید همچنین یک تجربه خرید برای مشتریان خود ایجاد کنید که بسیار بیشتر از رقبای خود باشد تا خریدهای طول عمر آنها را به حداکثر برسانید و مطمئن شوید که آنها ستایش شما را به شبکه های خود می کنند. چرا این موضوع بسیار مهم است؟ مطالعات نشان می دهد که خریداران قبلی 21 برابر بیشتر احتمال دارد از شما خرید کنند تا یک رقیب. هنگامی که شما برای اولین بار یک مشتری را تبدیل می کنید، فروش های باقی مانده برای برد آسان تر می شوند.

stars icon Ask AI
info icon

ایجاد یک تجربه درجه یک جهانی می تواند بسیار بیشتر از فقط ارائه خدمات استثنایی و سریع و مودب در حل مسائل مشتری به نظر برسد. به همان ترتیب که کسب و کارها می توانند با ایجاد اصالت در کپی تبلیغاتی خود برجسته شوند، آنها همچنین می توانند به راحتی تجربه مشتریان خود را با استفاده از شخصیت بهبود بخشند. این مرحله از بازاریابی را به عنوان یک رابطه در نظر بگیرید. به عنوان یک کسب و کار، شما باید "سرگرم کننده و آسان" برای کار باشید. شما باید مشتریان را بیشتر از یک منبع نقدی کوتاه مدت در نظر بگیرید، و به جای آن با آنها در تماس باشید تا یک رابطه طولانی مدت را پرورش دهید. هرگز مشتریان را ناامید نکنید و همیشه وعده خود را نگه دارید. این تغییرات کوچک در طرز فکر هم شما و هم مشتریانتان را کمک خواهد کرد تا فراتر از یک معامله نقدی بنگرید و به سمت یک عمر ارزش مشترک بروید.همانطور که شما در طول زمان ارزشی را برای مشتریان خود ارائه می دهید، برخی از روش های خاص برای افزایش آن شامل افزایش قیمت ها با تورم برای حفظ ارزش درک شده خود، سرمایه گذاری بر روی اعتماد کسب شده از طریق فروش بیشتر محصولات مرتبط، و آسان کردن بازگشت مشتریان با ارائه یادآوری ها، اشتراک ها یا تخفیف هایی که منقضی می شوند است.

stars icon Ask AI
info icon

ارزشی که شما برای مشتریان ارائه می دهید می تواند به شما به صورت معرفی ها بازگردد. اما فقط نشینید و منتظر این موارد نباشید. چندین کار وجود دارد که می توانید انجام دهید تا این موارد را به حداکثر برسانید. اولاً، ساده ست، فقط بپرسید. دوماً، خاص باشید. چه نوع افرادی احتمالاً نیاز به پیشنهاد شما دارند؟ در چه مرحله ای از زندگی هستند؟ چه تصمیماتی می گیرند یا با چه مشکلاتی مواجه هستند؟ از مشتریان بپرسید اگر آنها افرادی را می شناسند که ممکن است به محصول یا خدمات شما نیاز داشته باشند. سپس، بلافاصله ارزش ارائه دهید. پیشنهاد دهید که برای مشتریان خود بعضی از مواد منابع رایگان را ارسال کنید که آنها بتوانند آن را منتقل کنند. به این ترتیب، شما فقط به صورت سرد در تماس نیستید. این می تواند در نهایت نیازهای همه را برآورده کند و یک وضعیت برد-برد ایجاد کند.

stars icon Ask AI
info icon

Download and customize more than 500 business templates

Start here ⬇️

Go to dashboard to view and download stunning resources

Download